Texty

Vyhlídkový let

Nakupte jednorázově nebo během 3 měsíců za 10.000 Kč a získejte vyhlídkový let zdarma!

Za vaši důvěru a loajalitu vás rádi odměníme. Pokud jednorázovou objednávkou, nebo během dalších nákpů v horizontu tří měsíců přesáhnete sumu 10.000 korun, získáte od nás poukaz na zážitek v podobě vyhlídkového letu sportovním letadlem. Voucher platí pro jednu osobu a vybrat si jej můžete do konce platnosti na něm uvedené.

Kde bude let uskutečněný?

Letiště Hořovice (LKHV) je dobře dostupné z Prahy, Plzně, ale i jiných měst. Leží přímo u dálnice D5 zhruba 30 minut jízdy z obou metropolí. Možnost vlakového spojení – směr Plzeň. Od nádraží Hořovice je letiště vzdáleno 15 minut chůze. V blízkém okolí je velké množství hradů, zámků a tvrzí. Za zmínku stojí zejména Karlštejn, Křivoklát, Točník, Žebrák, Zbiroh, zámek Hořovice, zřícenina Valdek nebo lom Velká Amerika. Vše do půl hodiny letu od letiště.

Jak voucher uplatnit?

Pokud jste od nás obdrželi voucher, stačí nám napsat na náš email info@xmove.cz nebo nás kontaktovat na telefonu 774 934 248 a domluvíme si termín letu. Jako identifikace poukázky slouží číslo uvedeno v levém dolním rohu. Budeme se těšit!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení